Artykuły szkolne i plastyczne

Farby w sztyfcie

Farbki w sztyfcie Flamingo 6 kolorów

Farby w sztyfcie dla dzieci. Farby mają fenomenalne, żywe kolory. A niezaprzeczalną zaletą jest to, że są w sztyfcie. Dziecko samo może wykręcić więcej farbki, złapać w rączkę i malować. Nie potrzeba do nich pędzla i kubeczka z wodą. Nie brudzą rąk, jak zwykłe farbki i szybko wysychają. Nietoksyczne i łatwospieralne. W zestawie 6 kolorów: żółty, niebieski, czerwony, zielony, brązowy, czarny.  
Czytaj dalej...

Flamastry Łatwospieralne Bigy Flamingo 8 kolorów Jumbo

Flamastry łatwospieralne Bigy Flamingo 8 kolorów Jumbo   Zestaw 8 łatwospieralnych flamastrów w rozmiarze Jumbo. Intensywne i nieblaknące kolory. Bezpieczna, wentylowana skuwka. Pojemny wkład wystarcza na wiele dni świetnej zabawy. Szeroka końcówka pisząca. Flamastry zmywalne świetnie się nadają do uwolnienia wyobraźni dziecka i przelania jej na papier, a przy tym oczywiście na swoje ubranie. Na szczęście bez problemu pozbędziemy się plam z flamastrów w praniu. Produkt nietoksyczny.
Czytaj dalej...

Kredki świecowe Flamingo gwiazdka

Kredki świecowe Flamingo gwiazdka   6 kredek świecowych w jednej gwiazdce, wygodnej do trzymania, dzięki plastikowej obudowie. Kredki są zawsze razem, więc żadna się nie zgubi. Nie brudzą, więc przyjemnie się ich używa. Wystarczy obrócić gwiazdkę i można dalej rysować innym kolorem. Dzięki plastikowej obudowie gwiazdki nie brudzą się ręce. Kredki nie wymagają temperowania.
Czytaj dalej...
farby do tkanin flamingo tęczowe

Farby do tkanin niespieralne Tęczowe Flamingo 6 kolorów

Farby do tkanin niespieralne Tęczowe Flamingo 6 kolorów

  Farby do ubrań Flamingo w łatwych do użycia aplikatorach są świetnym sposobem, aby dać upust swojej kreatywności. Pozwalają nadać starym i nowym ubraniom indywidualny, niepowtarzalny charakter. Farby do tkanin marki Flamingo dobrze trzymają się materiału, nie spierają się i są łatwe w aplikacji. Można nimi malować wzory wypukłe, jak i płaskie. Zacznij tworzyć kolorowe wzory od razu. Nie potrzebujesz pędzla, ani wody. Farby do tkanin Flamingo wystarczy wyjąć z opakowania i już można nimi malować. Prezentowane farby do ubrań cechują się tym, że: - są gotowe do użycia - nie wymagają stosowania wody i pędzla; - są bezpieczne; - pozwalają zachować czystość w miejscu malowania; - czas schnięcia - 72 h; - namalowane aplikacje są wodoodporne i niespieralne; - możliwość malowania wypukłego - 3D.   Zrób z ubrań dzieła sztuki. 6 kolorów w opakowaniu.   Wzory tkanin malowanych farbami tęczowymi warto przełamać używając np. farby do tkanin z brokatem lub pastelowej. Wszystkie znajdziesz na stronie Farby do tkanin.
Czytaj dalej...

Farby akwarelowe Flamingo 12 kolorów

Farby akwarelowe Flamingo 12 kolorów Wystarczy wziąć kartkę, kubeczek z wodą, Farby akwarelowe Flamingo i puścić wodze fantazji. Przecież namalować można wszystko. Oto sprawdzony przepis na świetną zabawę z dzieckiem.
  • 12 żywych kolorów
  • pędzelek w zestawie
  • praktyczne plastikowe pudełko
Czytaj dalej...

Pędzelki Flamingo 3 sztuki

Pędzelki Flamingo 3 sztuki   Zestaw trzech pędzli z drewnianym uchwytem. W komplecie dwa pędzle okrągłe o grubościach: 6 i 8 mm oraz pędzel płaski o grubości 10 mm. Idealne do szkoły, jak i do domu. Posiada naturalne włosie.
Czytaj dalej...
Flamingo Pędzle 5 sztuk

Pędzle Flamingo – 5 sztuk

Pędzle Flamingo - 5 sztuk   Zestaw pięciu pędzelków akrylowych różnej grubości Każdy pędzelek w innym kolorze. Przezroczyste plastikowe uchwyty pozwalają łatwo wyczyścić pędzle po skończonej pracy. W zestawie trzy płaskie pędzle z prosto zakończonym włosem o grubościach: 24 mm, 14 mm i 12 mm oraz dwa pędzle płaskie z włosem zakończonym ukośnie o grubościach: 13 i 7 mm. Włosie syntetyczne.   Pędzelki świetnie nadają się dla dzieci do prac artystycznych w szkole i w domu.
Czytaj dalej...
Farby plakatowe

Farby plakatowe Flamingo 8 kolorów x 20ml

Farby plakatowe Flamingo 8 kolorów Idealne dla małych artystów - 8 kolorów, każdy w oddzielnym, praktycznym pojemniczku - pojemność jednego pojemniczka to 20 ml - intensywne, nieblaknące kolory - w praktycznym, kartonowym pudełku, pozwalającym utrzymać porządek - produkt polski
Czytaj dalej...